Hidroizolācija

Hidroizolācija

Hidroizolācijas dažādu problēmu risinājumi:

  • šķidrā veidā klājama uz terasēm, lieveņiem, plakaniem jumtiem un baseiniem;
  • injekcijas tipa negatīva ūdens sūkšanās novēršanai;
  • kapilāro ūdens sūču novēršanai ar dziļi iesūcošu (penetrācijas) kristalizācijas metodi.

Jumti un balkoni

Poliuretāns bieži vien ir labākais risinājums hidroizolācijai, jo ir elastīgs un ilgi kalpojošs materiāls.

Tas ir tvaika caurlaidīgs, bet nav ūdeni caurlaidošs materiāls, pēc ieklāšanas Jūs iegūstat bezšuvju vienlaidus pārklājumu, kas ir arī dekoratīvs. 

Labs risinājums, jo nevajadzēs likt flīzes, kas ir samērā dārgas, bieži vien pēc dažiem gadiem atdalās no virsmas un ir jāpārflīzē.

Sazināties ar mums

Pamati, pagrabi

Risinājumi negatīvam ūdens spiedienam – mitruma un ūdens sūkšanās cauri betonam pagrabos, pazemes būvēs, tuneļos.

Varam atrisināt šo problēmu ar polimēru, epoksīda sveķu injekcijām, sanācijas apmetumiem, kapilāru bloķēšanu ar penetrāciju (iesūcas betona kapilāros un ar kristalizācijas metodi nobloķējot tos), līdz ar to pārtrauc ūdens sūkšanos caur betonu – vienkāršs un lēts risinājums.

Materiāli tekošu plaisu, savienojumu ap caurulēm aizpildīšana ar ātri cietējošu cementa bāzes materiālu, kas sacietē 2 minūšu laikā.

Poliuretāna putu injekcijas, kas, reaģējot ar ūdeni, izplešas un apstādina ūdens sūces. Betona pastiprināšanas darbi ar oglekļa šķiedras lentēm.

Sazināties ar mums

Rezervuāri, baseini

Poliuretāna materiāli ir lielisks risinājums hidrobūvju būvniecībā un remontā.

Lieliska pieliptspēja pie gandrīz jebkura materiāla, izturīgs, ciets un ar lielu elastību – 200 līdz 800 % izstiepšanas spēju. Pēc ieklāšanas neveido šuves, ir vienlaidus bezsavienojumu pārklājums.

Tāpat poliuretāna putas ir labs risinājums siltumizolācijai baseina apsaistošai armatūrai un pašam baseinam, kā arī nodrošinot papildus karkasa izturību.
Komplektā ar SIA ''Pārklājuma'' piedāvātajiem betona sanācijas materiāliem jūs iegūsiet drošu un ilglaicīgu risinājumu baseiniem, ūdens tvertnēm vai ķīmisku vielu uzglabāšanas tvertnēm, kas var būt taisītas no metāla, koka vai betona.

Ir sertificēti pārklājumi ūdenstorņiem un tvertnēm, ūdenim, ko paredzēts lietot pārtikā, dzeramajam ūdenim, kā arī zivju baseiniem, zivju audzētavās vai zooloģiskajos dārzos. Sazinoties ar SIA ''Pārklājums'' zinošajiem speciālistiem, varēsit atrast sev piemērotāko risinājumu.

Sazināties ar mums

Auto stāvvietas

Poliuretāna un Poliurea risinājumi auto stāvvietām zem klajas debess, kā arī zem jumta un pazemes stāvvietām.

  1. Zem klajas debess virsma ir pakļauta saules, lietus, sāļu un skābju iedarbībai. Lai klājums izturētu šo iedarbību, kā arī mehānisko slodzi no mašīnu riteņiem un arī iespējamām eļļas noplūdēm, lielisks risinājums ir Poliurea pārklājumi – attiecīgi sagatavojot virsmu, šāda veida pārklājums nodrošinās hidroizolācijas funkciju un arī betona aizsardzību, kas paildzinās virsmas kalpošanas laiku par vairākiem desmitiem gadu.
  2. Starp stāviem autonovietnēs galvenokārt jāaizsargā betons no mehāniskās iedarbības un iespējamām eļļas noplūdēm. Tur lieliski noderēs Poliurea materiāli vai arī poliuretāna pārklājumi, kas ir nedaudz mazāk izturīgi par Poliurea, bet izmaksu ziņā ekonomiskāki risinājumi, viegli remontējami sabojāšanas gadījumā, bez īpašas tehnikas un laika ieguldījuma.
  3. Pazemes auto stāvvietās lielākā problēma ir gruntsūdeņu iesūkšanās caur betona kapilāriem, šeit lieliski noderēs penetrācijas materiāli, kas iesūcas betonā un ar kristalizācijas metodi aizpilda betona kapilārus, nodrošinot ūdens necaurlaidīgu betonu, uz kura var klāt polimēra un poliuretāna materiālus, kas savukārt nodrošinās betona ilgmūžību.
Sazināties ar mums